Přemyslova 980, Dobříš, 26301

Certifikovaná montážní firma

Naše dlouholetá zkušenost a certifikace v oboru nám umožňují poskytovat profesionální instalaci a zaručenou spolehlivost. S našimi odborníky můžete mít jistotu, že vaše zařízení budou nainstalována správně a efektivně.

Připojení na pult centrální ochrany

Připojením na pult centrální ochrany zabezpečíte svůj majetek tím nejlepším způsobem. S naším systémem ochrany od Jablotronu získáte nejen vynikající bezpečnostní řešení, ale také první 3 měsíce ZDARMA jako bonus!

Automatizace od Jablotronu

Díky naší automatizaci od Jablotronu získáte kontrolu nad vaším domovem či chatou odkudkoli pomocí mobilního telefonu. Umožníme vám vzdálené ovládání osvětlení, topení, zabezpečení a dalších zařízení, abyste měli maximální pohodlí a kontrolu.

Servis a údržba

Nezapomínáme ani na stávající instalace. Nabízíme servis i revitalizaci starších zařízení, abyste mohli využívat moderní technologie bez obav o jejich spolehlivost a bezpečnost.

Kontrola a Bezpečnost

Vaše bezpečí je naší prioritou. S našimi systémy ochrany a automatizace od Jablotronu můžete spát klidněji, vědouce, že váš majetek je chráněn a že máte kontrolu nad vaším prostředím kdykoli a odkudkoli.

Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadno nastavitelné. A navíc dobře vypadá!

JABLOTRON 100 je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.
Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).


Snadné ovládání
Nadčasový design
Šetrná instalace
Multifunkční použití
Skutečné bezpečí

Technická specifikace:

až 120 sběrnicových nebo bezdrátových zón

až 300 uživatelských kódů

až 15 sekcí

až 32 programovatelných výstupů

20 vzájemně nezávislých kalendářů

SMS reporty ze systému až 30 uživatelům

15 uživatelů má možnost využívat kromě SMS i hlasové reporty

5 nastavitelných PCO

5 volitelných protokolů pro PCO


Ústředna má vestavěný GSM/GPRS/LAN komunikátor, který umožňuje hlasovou, SMS nebo GPRS komunikaci s koncovými uživateli nebo středisky PCO. Je vybaven 1GB paměťovou kartou pro uchování dat událostí, nabídku hlasových zpráv, ukládání snímků atd.


Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100 první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi!


Vzhled jednotlivých prvků alarmu JABLOTRON 100 byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu, která splyne s vaším domovem.


Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron!


JABLOTRON 100 vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Dokáže ovládat topení nebo otevřít garážová vrata. Využívejte možnosti špičkové techniky naplno!


Dostupný odkudkoliv

Ke svému alarmu JABLOTRON 100 se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytrého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

Kvalitní alarm vyžaduje také profesionální montáž a pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu. Využijte unikátní celkovou ochranu JABLOTRON. První 3 měsíce navíc zdarma!

Celková ochrana za cenu jediného šálku kávy denně!